sieci

PRO-SYSTEM PHU
ul. Mickiewicza 26
82-200 Malbork
tel. 55 555-0234
kom. 609-112-003

BIZNESLINK

BiznesLink to unikatowe rozwiązanie, oparte na internetowym systemie sprzedaży. Najważniejsze zalety systemu BiznesLink to prostota obsługi, składanie zamówień online, możliwość kontrolowania stanu i historii zamówień. Korzystanie z BiznesLinka przynosi szereg korzyści, w tym uproszczenie zakupów i oszczędność czasu. Dzięki tym cechom BiznesLink podbił rynek sprzedaży online stając się najpopularniejszym systemem sprzedaży.

Jak to działa ?

Zamówienie złożone przez użytkownika wędruje poprzez operatora BiznesLinka bezpośrednio do centrum logistycznego. Tam następuje realizacja zamówienia: produkty są pakowane i przy pomocy firm spedycyjnych kierowane bezpośrednio do zamawiającego. W ślad za tym do operatora wysyłana jest informacja o realizacji zamówienia. Operator wystawia fakturę oraz realizuje inne usługi (integracja, szkolenie, serwis, itp.). Taka organizacja powoduje, że BiznesLink to kompleksowa obsługa użytkowników: wsparcie sprzedaży i logistyka (zapewnione przez dystrybutora) oraz sprzedaż i inne usługi (oferowane przez operatorów).

W większości przypadków użytkownik BiznesLinka otrzyma zamawiany towar na drugi dzień roboczy od zamówienia. Wysyłki towaru realizowane są przy pomocy największych w kraju firm spedycyjnych.

Korzyści

Natychmiastowy dostęp do bogatej oferty produktów IT, parametrów i opisów sprzętu. Dokładne informacje o cenach i dostępności przez 24 godziny na dobę. Uproszczenie i ułatwienia procesu zamawiania, pełna elektroniczna obsługa zamówień, kontrola i śledzenie stanu realizowanych zamówień

 

BiznesLink