PRO-SYSTEM PHU 
ul. Mickiewicza 26 
82-200 Malbork 
tel./fax. 55 2727-424 
tel. kom. 609-112-003 
 
 
Gadu-Gadu:  
 
 
Internet Malbork
Telewizja Malbork
 

O FIRMIE

"PRO-SYSTEM PHU" jest firmą ukierunkowaną na współpracę w zakresie obsługi przedsiębiorstw i instytucji. Podstawowym rodzajem działalności jest serwis sprzętu i oprogramowania, sprzedaż komputerów i podzespołów komputerowych oraz instalacje sieci komputerowych i elektronicznych systemów zabezpieczeń (telewizja przemysłowa, kontrola dostępu, systemy alarmowe).

Podpisane umowy z głównymi dostawcami tego sprzętu na rynek Polski umożliwiają nam zagwarantowanie Państwu niskich cen. Jesteśmy partnerem handlowym firm: IBM, Intel, Microsoft, ASUS, Toshiba oraz wielu innych.

W ramach podpisania stałej współpracy w zakresie konserwacji i serwisu sprzętu komputerowego naszym zadaniem jest utrzymanie w pełnej sprawności powierzonego nam sprzętu. Na czas naprawy oferujemy możliwość otrzymania sprzętu zastępczego. W ramach umów serwisowych bezpłatnie dokonujemy inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania (m. in. pod kątem legalności oprogramowania).

Naszym klientom bezpłatnie pomagamy w zagadnieniach związanych z informatyzacją przedsiębiorstw; doboru odpowiedniego sprzętu i oprogramowania oraz polityki rozwoju w zakresie informatyzacji.

Wykonujemy projekty i instalacje lokalnych sieci komputerowych; przewodowych (w tym sieci światłowodowe) i bezprzewodowych.

Zajmujemy się także projektowaniem i administrowaniem serwisów WWW.

Oprócz zagadnień z dziedziny informatyki, posiadamy wiedzę i doświadczenie związane z elektronicznymi systemami zabezpieczeń jak np. wdrożenia stacji monitorowania alarmów, instalacje i projekty: systemy telewizji przemysłowej, systemy alarmowe , systemy kontroli dostępu oraz systemy sygnalizacji pożaru, rozwiązania dotyczące współpracy systemów telewizji użytkowej z sieciami lokalnymi oraz możliwością podglądu obrazu z kamer za pośrednictwem sieci internet itp.

Współczesna technika oferuje wiele możliwości - my staramy się przybliżyć je naszym klientom i zaoferować rozwiązania uwzględniające Państwa potrzeby.

 Sobota, 20 Kwiecień 2019r.  © Copyright: PRO-SYSTEM ::