O FIRMIE

Nowoczesne technologie informatyczne
Obsługa informatyczna firm. Outsourcing

komputer

lat doświadczenia w branży informatycznej.
Oferujemy profesjonalne rozwiązania dostosowane do Państwa potrzeb.

Firma PRO-SYSTEM istnieje od i prowadzi działalność w zakresie nowoczesnych technologii informatycznych dla przedsiębiorstw i instytucji. Podstawowym rodzajem działalności jest kompleksowa obługa informatyczna, serwis sprzętu i oprogramowania, sprzedaż komputerów, serwerów i podzespołów komputerowych oraz instalacje sieci komputerowych i elektronicznych systemów zabezpieczeń (telewizja przemysłowa, kontrola dostępu, systemy alarmowe).

Umowy z głównymi dostawcami sprzętu komputerowego i oprogramowania umożliwiają nam zagwarantowanie Państwu atrakcyjnych cen i warunków handlowych. Jesteśmy partnerem handlowym firm: IBM, Intel, Microsoft, ASUS, Toshiba oraz wielu innych.

W ramach podpisania stałej współpracy w zakresie konserwacji i serwisu sprzętu komputerowego naszym zadaniem jest utrzymanie w pełnej sprawności powierzonego nam sprzętu. Na czas naprawy oferujemy możliwość otrzymania sprzętu zastępczego. W ramach umów serwisowych bezpłatnie dokonujemy inwentaryzacji sprzętu i oprogramowania (m. in. pod kątem legalności oprogramowania).

Naszym klientom bezpłatnie pomagamy w zagadnieniach związanych z informatyzacją przedsiębiorstw; doboru odpowiedniego sprzętu i oprogramowania oraz polityki rozwoju w zakresie informatyzacji.

Wykonujemy projekty i instalacje lokalnych sieci komputerowych; przewodowych (w tym sieci światłowodowe) i bezprzewodowych.

Zajmujemy się projektowaniem i administrowaniem serwisów WWW.

Oprócz zagadnień z dziedziny informatyki, posiadamy wiedzę i doświadczenie związane z elektronicznymi systemami zabezpieczeń takimi jak systemy telewizji przemysłowej (monitoring), systemy alarmowe , kontrola dostępu a także rozwiązania dotyczące instalacji RTV-Sat oraz współpracy systemów monitoringu z sieciami komputerowymi (podgląd obrazu z kamer przez Internet itp.).